Tagasiside või küsimus

Eksperimentaalne inforakendus suvelaagrid.eu annab ülevaate Eestis toimuvatest laste- ja noortelaagritest

23.03.2024
Post cover

MTÜ interEST toob huvilisteni uue ja innovaatilise tööriista, mis on suunatud kõigile, kes otsivad suvelaagritega seotud infot. Veebileht suvelaagrid.eu on mõeldud avalikuks kasutamiseks ning pakub kiiret ja tõhusat viisi leida sobivaid suvelaagreid üle Eesti. Hetkel on platvormil üle 100 sel suvel toimuva laagri. Lisaks pakub meie veebileht külastajatele võimalust lisada uusi laagreid, näiteks selliseid, mis ei tule otsingusmootorites välja. See võimaldab platvormil olla pidevalt uuenev ja mitmekülgne. Laagrite sisestamiseks tuleb ainult veebilehe aadress sisestada ja kõik muu toimub juba võluväel. Eesmärk on pakkuda avatud platvormi, kus kõik saavad aidata kaasa andmete ajakohasena hoidmisele.

Veebileht kasutab tehisintellekti, mis kogub andmeid üle masinliidese Bingi otsingutulemustest ja süstematiseerib infot Google Gemini tehisintellekti abil. See võimaldab meie platvormil näidata lisateavet, sealhulgas laagrite hinnad, vanusevahemikud ning algus- ja lõppkuupäevad. Kuigi teabe täpsuses võib esineda väikesi erinevusi, oleme kindlad, et see pakub kasutajatele olulist abi.

Eesmärk on muuta suvelaagrite leidmine lihtsaks ja mugavaks ning aidata inimestel leida just nende vajadustele vastavad võimalused. Oleme pühendunud sellele, et meie platvorm oleks abiks kõigile, kes laagritega seotud infot soovivad ülevaatlikult sirvida.

MTÜ interEST toetab noorte arengut ja pakub neile võimalusi meeldejäävateks ja harivateks suvelaagriteks ja Erasmus+ noortevahetuseteks nii Eestis kui välismaal.