Lastelaager 16. - 21. juuni 2023 (8-13-aastastele)

Suvelaagris toimuvad tegevused ja teemad on kõik suunatud sellele, et arendada lapses ettevõtlikkust ja loovust. Soov on panna proovile ja motiveerida lapsi ise mõtlema ja välja töötama lahendusi. Laagris oleme palju aega värskes õhus ning teeme ka sportlikke tegevusi. Me peame oluliseks, et väikesed talendid saaksid lõbusates ja mängulistes tegevustes leida palju uusi sõpru. Oluline on saada palju vingeid kogemusi, mis jäävad neile kindlasti suvest meelde!

Registreerumine

 Lapse ees-ja perekonnanimi.
 1.

 Lapse sünniaeg ja sugu. Vajame seda lapse ööbimiskoha planeerimisel tema ea- ja sookaaslastega samasse kämpingumajja.
 2.

Lapse huvialad/ootused laagrile. Kasutame seda teavet laagritegevuste planeerimiseks ja laste huvidele vastavaks kohandamiseks.
 3.

 Lapsevanema/eestkostja ees- ja perekonnanimi (sulgudesse lisada ka laagrikoha eest tasuja nimi, kui see ei ole sama). Näiteks: Marta Maasikas (laagrikoha eest tasus Kalev Kaasik)
 4.

 Lapsevanema/eestkostja e-posti aadress. Siia saadame laagrikoha reserveerimist ning makset kinnitava dokumendi ja lisainfot laagri kohta)
 5.

 Lapsevanema/eestkostja telefon. Seda vajame Teiega kontakti võtmiseks laagriga seonduvatel teemadel lapse laagris olemise ajal.
 6.

 Kohalik omavalitsus (kasutame statistika tegemiseks ja nõusolekul lapsevanemate kokku viimiseks transpordiga seotud teemadel)
 7.

Kuidas plaanid tulla ja kas on võimalik aidata ka teistel lastel kohale jõuda, kui lapsevanem avaldab selleks soovi?
 8.

Kas lapsel on mõni toidutalumatus või esineb allergiaid? Neid on meil vaja teada, et toitlustamisel lapsega arvestada.
 9.

Lisainfo ehk kõik, millest võiksid kasvatajad lapse laagrisoleku ajal teadlikud olla lapse paremaks toetamiseks (kindlasti kirjuta siia lapse käitumuslikud eripärad, nagu ATH või kas laps soovib kellegi konkreetsega samas toas ööbida jne)
 10.

 Olen tutvunud MTÜ interEST lastelaagri kodukorraga ja tutvustanud seda lapsele
 11.

 Olen nõus täitma lapse osalejakaardi ning esitama selle kasvatajale last laagrisse tuues
 12.

 Laagrikoha broneerimiseks vali makse tüüp ning pärast "saada taotlus" nupu vajutust suunatakse teid makse teostamise lehele.
 14.