Loomelaager 2024 sügise koolivaheajal Tartus

Maagiline 4-päevane linnalaager
01.09.2024
Post cover
Soovime pakkuda lisaks suvistele tegevustele ka muul ajal toredat meisterdamist ja koosviibimist, seega on aeg viia läbi meie esimene linnalaager!

Miks meie linnalaagrisse tulla

• Mõõduka suurusega laager: Jõuame märgata ja tegeleda iga lapsega individuaalselt.
  • Uued sõprussuhted: Suurepärane võimalus leida uusi sõpru ja veeta koos loovalt aega!
  • Põnevad teemad ja arendav päevakava: Laagrikasvatajate asjatundlikult ja südamega koostatud programm.
  • Empaatia, enesetaju, suhtlusoskuste ja loomingulisuse arendamine: mitmekesine ja metoodiliselt läbi mõeldud programm

Kellele on linnalaager mõeldud?

Laagrisse on oodatud kõik lapsed vanuses 12-17, kes valdavad eesti keelt suhtlustasandil ja tunnevad huvi loova eneseväljenduse vastu. Laager mahutab kuni 30 last. Pakume lastele vanusele vastavaid tegevusi gruppides ning palju ühistegevusi.

Kus ja millal linnalaager toimub?

Linnalaager toimub 21. - 24. oktoober 2024 Tartu loodusmajas. Meie kasutada on 2 omavahel ühendatud õppeklassi 1. korrusel.

Mis laagris toimub?

Laager pakub inspireerivat ja loomingulist viisi koolivaheaja veetmiseks. Päevad on täis põnevaid töötubasid, kus tegeleme näiteks spirograafia, käevõrude meisterdamise ja maalimisega ning mängime meeleolukaid impromänge. Lisaks käime avastusretkedel, külastades näiteks kunstigaleriid, osaledes lihtsas tantsutunnis ja teistes loovates tegevustes, mis rikastavad noorte maailmapilti. Laagri eesmärk on pakkuda inspireerivat ja arendavat keskkonda, kus iga osaleja saab väljendada oma loovust ja luua toredaid mälestusi.

Palju laagrikoht maksab?

4-päevase laagrivahetuse täishind on 150€, mis sisaldab:

• Laagrikasvatajate juhendamist päevakavas sisalduvate ja vabaaja tegevuste läbiviimisel
  • Kõiki tegevustes kasutatavaid materjale ja meeneid
  • Toitlustust lõunal ning lisaks snäkipause
Ettemaksuna on registreerudes võimalik tasuda 50€, mis garanteerib lapsele koha lastelaagris!

Laagri juhendajad

Meie lastelaagri korraldusmeeskonnal on laialdane kogemus rahvusvahelises noorsootöös, noorte töömalevates ja lastelaagrites. Loomelaagris on kohal 2 juhendajat, teine juhendaja selgub õige pea.

Täiendavate küsimuste korral võta meiega ühendust:

Kontaktandmed

MTÜ InterEST
Tel: +372 53738285 (Romet)
E-mail: laager@interest.edu.ee

Registreerin linnalaagrisse

Saabumise ja lahkumise kellaajad

Laagrisse saabumine iga päev 9:45 ja 10:00 vahemikus. Lahkumine iga päev 16:00.

Märksõnad: linnalaager, linnalaagrid lastele, noortelaager, lastelaager, tartumaa, lastelaagrid 2024, sügislaagrid 2024, laagrid 2024, koolivaheaeg, tegevused sügisel

Kuupäevad pole sobivad? Valik 2024 a. laagreid lastega.ee