Lastelaager 14. - 19. juuni 2022 (8-13-aastastele)

Post cover

Miks laagrisse tulla?

• Mängime ja viibime palju värskes õhus;
  • Lapsed saavad teha erinevaid loovtegevusi;
  • Uued sõbrad;
  • Laagrikasvatajad on kogenud ning loonud laagriks arendava päevakava;
  • Lastel on võimalus läbi tegevuste õppida olema empaatilisemad, leidlikumad ja iseseisvamad.

Kohad täis.

Kellele on suvelaager mõeldud?

Laagrisse on oodatud kõik eesti keelt suhtlustasemel kõnelevad lapsed vanuses 8-13 eluaastat.

Kus ja millal suvelaager toimub?

Suvelaager toimub 14. - 19. juuni 2022 Jõulumäe tervisespordi keskuses Pärnumaal

Jõulumäel on lapsed ööbimas kaasaegsetes neljakohalistes kämpingumajakestes. Ühes sellises kämpingus ööbivad ka laagrikasvatajad, kes kogu laagri vältel lastel turvaliselt silma peal hoiavad.

Palju laagrikoht maksab?

6-päevase laagrivahetuse koha täismaksumus on 199€, mis sisaldab:
  • neljakohalises avaras kämpingumajas ööbimist koos teiste laagrilistega,
  • toitlustust 3 korda päevas (hommiku-, lõuna- ja õhtusöök) ning lisaks snäkipause,
  • laagrikasvatajate juhendamist päevakavas sisalduvate tegevuste ning vabaaja tegevuste läbiviimisel,
  • tegevustes kasutatavaid materjale ja meeneid.
Ettemaksuna on registreerudes võimalik tasuda 50€, mis garanteerib lapsele koha lastelaagris!

Kontaktandmed

MTÜ InterEST
Tel: +372 5871 4987 (Birgit)
E-mail: laager@interest.edu.ee

Laagri kasvatajad

Meie lastelaagri korraldusmeeskond on varasemalt olnud tegev nii rahvusvahelises noorsootöös, noorte töömalevates kui lastelaagrites ning kooliõpetajatena.

Probleemide korral registreerimisel võta ühendust: laager@interest.edu.ee

Pildid majutuskohast

Pildid Jõulumäe tervisespordikeskusest on tehtud meil seal eelmisel aastal toimunud rahvusvahelise noortevahetuse käigus. Ööbimine suvelaagris toimub samuti pildil näha olevates rohelistes neljakohalistes kämpingumajades. WC ning pesemisvõimalused asuvad kämpingutest paarikümne meetri kaugusel. Ümbruses on rohkelt erinevaid aja veetmise võimalusi. Võrkpall, tennis, kergejõustiku harjutusväljak, jalgpalli plats, korvpalli väljakud, disc-colfi rajad, männimetsad, liikumisrajad, järv ja palju muud.

Laagris on olemas laialdaselt erinevaid vahendid vaba aja mõnusaks sisustamiseks. Samuti on olemas kõik vajalik, et laagriline saaks öörahu ajal puhata (voodipesu ja tekid-padjad). Kämpungumajades on olemas ka küte, et toas ikka mõnusalt soe püsiks.

Korduma kippuvad küsimused

Märksõnad: suvelaager, noortelaager, lastelaager, pärnumaa, 2022, lastelaagrid 2022, suvelaagrid 2022